Oxlist

Charaktery Hudba Filmy Serály
91

Naruto

Naruto je japonský seriál z roku 2002 ztvárněný podle mangy Masashi Kishimota. Příběh pojednává o mladém chlapci, v jehož nitru dřímá strašlivý devítiocasý démon, v důsledku čehož Narutem opovrhuje celá vesnice.

Chlapec je terčem posměchu všech svých vrstevníků a terčem pomluv všech dospělých. Všechen smutek si ale nechává pro sebe a na veřejnosti je velice rozpustilý. Na všechny pokřikuje, že se jednou stane Hokagem (vůdce vesnice) a všechny donutí uznat jeho sílu.

S postupem času si jeho učitel, mistr Iruka, uvědomí, co všechno si chlapec musel vytrpět. Iruka se stane jeho prvním kamarádem a pomůže mu. Zanedlouho poté se Naruto stane členem týmu 7, kde si najde své další kamarády, Kakashiho, Sasukeho a Sakuru. Chodí s nimi na mise, prožívá nejrůznější dobrodružství a svým levým přístupem k dovednostem nejednou rozesměje všechny kolem sebe.

Časem ale Naruta opustí jeho nejlepší kamarád Sasuke, který se dá na cestu zla a tak začíná honba za hledáním ztraceného přítele. V této době ještě nikdo nevěděl, že se Sasuke nevrátí ani po 3 letech a stane se jedním z nejhledanějších zločinců světa. Ukazuje se zde i tajemný nepřítel, teroristická organizace Akatsuki, jež jde po démonovi v Narutovi.

Samotný seriál může často působit velmi vtipně a parodicky, ale je to jen proto, že zde vystupují děti. V pozadí je hluboké poselství o důležitosti kamarádství. Naruto byl od svého narození úplně sám, ale i přesto bojoval. A vybojoval si své kamarády.

Poslední aktivity

>