Oxlist

Charaktery Hudba Filmy Serály
83

Ichimaru Gin

Ichimaru byl kapitánem 3. divize společenstva duší v anime seriálu Bleach. Nebyl příliš oblíbený, protože byl nedůvěryhodný a nikdo nevěděl, co si opravdu myslí. Na tváři měl téměř vždy úsměv, jenž maskoval veškeré jeho emoce. Lidé si v jeho blízkosti připadali jako v sevření slizkého hada.

Miloval Rangiku, což byla jeho kamarádka už od dětství. Jednoho dne ale Ichimaru společenstvo duší zradil a pod vedením Aizena toto místo opustil. Ichimaru často ve jménu Aizena bojoval proti nevinným a byl na jeho straně už od dětství.

Jeho pravým cílem ale nebylo světu škodit, ale pomoci mu. Objevil totiž ultimátní Aizenovu sílu, se kterou by si mohl podrobit celý svět. Proto se s ním sblížil a celý život zasvětil tomu, aby přišel na způsob, jak Aizena porazit. Zašel tak daleko, že málem zabil i Rangiku.

Ve svém celoživotním úkolu nakonec selhal. Avšak zemřel v náručí Rangiku s vědomím toho, že věděla o jeho dobré povaze, kterou po celý život musel ukrývat.

23 let

Smrt

Ichimaru Gin umírá
23 let

Smrt

Gin nedokázal se silou Aizena držet krok a pomalu zemřel. V jeho posledních okamžicích k němu přiběhla Rangiku a snažila se mu pomoci. Byla jedinou osobou, která ho měla vždy ráda.

Poslední aktivity

>